Infolinia tel.: +48 13 43 858 74

Aktualności

20-lecie firmy KLIMA -THERM

W tym roku grupa KLIMA -THERM obchodzi 20-lecie swojej działalności. Z tej okazji 4 marca w Toruniu, mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w Konferencji Dystrybutorów FUJITSU połączonej z obchodami Jubileuszu. Podczas konferencji można było zapoznać się z bogatą ofertą systemów klimatyzacyjnych FUJITSU oraz oferowanych przez KLIMA -THERM rozwiązań z zakresu odzysku ciepła.

Kulminacyjnym punktem wieczoru było ogłoszenie laureatów trzeciej edycji Programu Wsparcia Sprzedaży „Poznaj Klimat – American Dream”. Nagrodą główną, za największą ilość zakupionych/sprzedanych urządzeń marki FUJITSU, była wycieczka na Zachodnie Wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Jedną z wyróżnionych firm z okręgu południowej Polski, która wykazała się największą aktywnością w programie, została Inwentech Group.

Wyjątkowy charakter wieczoru i wspaniałą zabawę zapewnił koncert gwiazdy – wokalistki Haliny Mlynkowej, która wykonała utwory znane z repertuaru zespołu Brathanki.

Mając na uwadze wieloletnią owocną współpracę, składamy serdeczne gratulacje i wyrazy szacunku dla Prezesa Zarządu, Pana Daniela Jaśkiewicza. Dziękujemy również Pracownikom  firmy KLIMA -THERM za partnerskie relacje w biznesie.

Życzymy wielu dalszych sukcesów.

Zjazd dealerów Klima-Therm w Toruniu

Archiwum