Infolinia tel.: +48 13 43 858 74

Aktualności

Zatrudnimy Inżyniera Budowy

Firma INWENTECH z Krosna zajmująca się instalacjami sanitarnymi poszukuje osoby na umowę o pracę lub do przyuczenia na staż na stanowisko inżyniera budowy.

Zakres obowiązków:

– współpraca z kierownikiem budowy

– nadzorowanie pracowników i podwykonawców

– zamawianie materiałów

– aktywny udział w sporządzaniu ofert przetargowych

– sporządzanie przedmiarów robót

– sporządzanie kosztorysów ofertowych

– komplementowanie, weryfikowanie i analizowanie otrzymanych ofert od potencjalnych dostawców

– tworzenie projektów instalacji sanitarnych

– sporządzanie inwentaryzacji budowlanych

Wymagania:

wykształcenie wyższe – Inżynieria środowiska, specjalność: instalacje sanitarne

– znajomość programu AUTO-CAD

– znajomość programów do kosztorysowania (NORMA, ZUZIA)

– umiejętność pracy w zespole

– doskonała organizacja pracy

– prawo jazdy kat. B mile widziane

Poszukujemy osoby gotowej na dalszy rozwój kariery z predyspozycjami do kierowania robotami budowlanymi.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@inwentech.pl w temacie maila wpisując: Oferta pracy – inżynier budowy. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Archiwum