Infolinia tel.: +48 13 43 858 74

Aktualności

Historyczne wydarzenie sportowe w Rymanowie Zdroju

Miło nam poinformować, że jesteśmy jednym z Partnerów Drużynowych Mistrzostw Europy w Szachach do lat 18, organizowanych przez Przedsiębiorstwo Sanatoryjno-Turystyczne „Stomil” Sp. z o.o. oraz Polski Związek Szachowy.

Mistrzostwa zostaną rozegrane pod egidą Europejskiej Unii Szachowej oraz Polskiego Związku Szachowego w dniach 16-24.08.2017 roku w samym centrum malowniczego Uzdrowiska Rymanów Zdrój.

Patronat Honorowy nad imprezą objęli:  Minister Sportu i Turystyki Witold Bańka oraz Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl, a patronat medialny: TVP Rzeszów, Telewizja Regionalna TV Obiektyw, Tygodnik Regionalny Nowe Podkarpacie, Gazeta Codzienna Nowiny, Radio Rzeszów, Czasopismo szachowe MAT, portal internetowy www.nowiny24.pl,  portal internetowy www.pzszach.pl, portal internetowy www.krosno112.pl, www.KrosnoCity.pl, www.eurodesk.pl.

Drużynowe Mistrzostwa Europy w Szachach do lat 18 odbywają się od 2000 r. i biorą w nich udział narodowe reprezentacje krajów zrzeszonych w Europejskiej Unii Szachowej. Mistrzostwa zostaną rozegrane na dystansie 7 rund, zarówno w kategorii OPEN jak i dziewcząt. W Mistrzostwach organizowanych w 2017 roku weźmie udział rekordowa liczba drużyn (ponad 30).

 

Podstawowe informacje:

 

Termin: 16 – 24 sierpnia 2017 r.

Miejsce rozgrywek: sala konferencyjna Przedsiębiorstwa Sanatoryjno-Turystycznego „Stomil” Sp. z o.o. w Rymanowie Zdroju, ul. Świerkowa 1

Program turnieju: pierwszych 6 rund będzie rozpoczynać się o godzinie 15.00 (17-22.08.2017 r.), ostatnia 7 runda o godzinie 11.00 (23.08.2017 r.)

 

Organizator: Przedsiębiorstwo Sanatoryjno – Turystyczne „Stomil” Sp. z o.o., które jest podmiotem ukierunkowanym na świadczenie usług w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, odnowy biologicznej, pobytów leczniczych i wczasów zarówno dla klienta indywidualnego jak i grupowego. Ponadto PST „Stomil” organizuje konferencje, spotkania integracyjne dla firm, wycieczki, kolonie i obozy dla dzieci i młodzieży, imprezy okolicznościowe.

Współorganizator: Polski Związek Szachowy

 

Zapraszamy do wspólnego kibicowania i śledzenia rozgrywek na www.eytcc2017.pl

 

Archiwum