Infolinia tel.: +48 13 43 858 74

Aktualności

Targi ACREX India 2017

W dniach 23-25 lutego 2017 roku w Delhi, już po raz szesnasty, odbyły się targi branżowe ACREX INDIA 2017. Jest to największa wystawa obejmująca instalacje HVAC w Indiach. Od lat wydarzenie to cieszy się dużym zainteresowaniem i odbywa się w jednym z trzech miast: Delhi, Bengaluru oraz Mumbaju.

W tym roku przedstawiciel naszej firmy – Prezes Zarządu – Pan Piotr Grec miał zaszczyt uczestnictwa w tym iwencie, dzięki współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Podkarpackiego (http://www.podkarpackie.pl/).  Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Poprzez udział w tej imprezie mieliśmy możliwość zbadać indyjski rynek, poznać tamtejsze produkty, maszyny, technologie, a także była to doskonała możliwość do rozmowy z miejscowymi inżynierami.

Serdecznie dziękujemy za możliwość uczestnictwa w targach ACREX INDIA 2017 Urzędowi Marszałkowskiemu Województwa Podkarpackiego.

Archiwum