Infolinia tel.: +48 603 304 974

O firmie

INWENTECH  to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dziedzinie projektowania i wykonawstwa instalacji sanitarnych oraz klimatyzacji i wentylacji, która od 2004 roku prężnie rozwija się na rynku polskim.

Swoim wieloletnim doświadczeniem oraz bogatą wiedzą w dziedzinie klimatyzacji i wentylacji dzielimy się ze swoimi klientami oferując im nie tylko profesjonalną obsługę ale przede wszystkim doradztwo projektowe, dostawę , montaż, serwis, przeglądy a także wypożyczanie sprzętów.

W grudniu 2013 uruchomiliśmy nową linię produkcyjną.

Maszyny i urządzenia wykorzystywane do produkcji elementów wentylacyjnych, dachowych, rur oraz usługi cięcia plazmą, zostały zakupione za fundusze unijne uzyskane
z Projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Państwa w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007-2013.- Projekt: „ Innowacje szansą rozwoju firmy INWENTECH”.

Swój sukces zawdzięczamy wykształconej, profesjonalnej kadrze pracowniczej, która swoją pracowitością , perfekcjonizmem oraz szybkością działania potrafi odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Archiwum