Infolinia tel.: +13 43 600 18

O firmie

Inwentech Group Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy na rynku od 15 lat. Specjalizujemy się w dziedzinie projektowania i wykonawstwa instalacji sanitarnych, w szczególności klimatyzacji i wentylacji. Wieloletnie doświadczenie oraz olbrzymia wiedza pozwalają nam zaoferować klientom profesjonalną obsługę, doradztwo projektowe, usługę dostawy i montażu a także serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń.

Od 2013 roku uruchomiliśmy zakład produkcyjny, dzięki któremu wytwarzamy elementy wentylacyjne, dachowe oraz rury. Świadczymy również usługę cięcia plazmą.

W 2016 roku przy ulicy Pużaka 35 w Krośnie otworzyliśmy pierwszy profesjonalny show room ACC STORE z urządzeniami klimatyzacyjnymi, oczyszczaczami powietrza, pompami ciepła i rekuperacją. Każdy zainteresowany może obejrzeć urządzenia na żywo, przetestować ich funkcje oraz porównać z innymi dostępnymi na rynku.

Od 2019 roku powiększyliśmy naszą ofertę o usługę czyszczenia i dezynfekcji przewodów wentylacyjnych.

Swój sukces zawdzięczamy wykształconej, profesjonalnej kadrze pracowniczej, która swoją pracowitością, perfekcjonizmem oraz szybkością działania potrafi odpowiedzieć na potrzeby najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do współpracy.

Archiwum